Příroda na prvním místě

Již více než 40 let se Bambo Nature zavazuje vyrábět vysoce kvalitní produkty péče o miminka, a to vše s důrazem na ekologie. Udržitelnost je pro nás mnohem více než to, jak využíváme fyzické zdroje. Jde o to, jak se o sebe navzájem staráme. Proto jsme zde, abychom pomáhali rodinám na celém světě žít šťastný, zdravý a udržitelný život.

Udržitelné myšlení a jednání je a vždy bylo součástí DNA naší společnosti. Ochrana životního prostředí je pro nás nejvyšší prioritou a naší povinností je poskytovat vám udržitelné a bezpečné produkty péče o miminka a děti velmi vysoké kvality.


Naše plenky jsou vyráběny v našem výrobním závodě v Dánsku na energeticky optimalizovaných strojích, které zajišťují minimální odběr spotřebované energie. Naší filozofií je, že každý produkt Bambo Nature, který vyrábíme, musí splnit svůj účel tím nejjednodušším možným způsobem s pečlivě vybíranými surovinami a bezpečnými i energeticky účinnými výrobními procesy. Jsme dobří v tom, co děláme, ale vždy se to snažíme dělat ještě lépe! Proto vynakládáme velké úsilí na snížení naší spotřeby energie, stejně jako na minimalizaci odpadu. Podívejte se detailněji na to, jak se naše plenky vyrábějí.


Zdravá miminka jsou šťastná miminka


Poskytování znalostí a transparentnosti o tom, jak jsou naše produkty vyráběny a používány, jsou důležitými aspekty naší každodenní práce. Zasloužíte si plnou totiž plnou transparentnost ohledně materiálů a surovin, které následně přicházejí do přímého kontaktu s pokožkou vašeho dítěte. Z tohoto důvodu je vše, co vstupuje do výrobků či obalů Bambo Nature uvedeno v seznamu použitých složek. Naše produkty a výrobní zařízení jsou certifikovány dlouhým seznamem certifikací od oficiálních certifikačních organizací, jako je Nordic Swan Ecolabel, Asthma-Allergy Nordic, (Forest Stewardship Council), Ecocert COSMOS a také certifikační agentura Dermatological Tested. Tyto certifikace zaručují bezpečnost, kvalitu a ekologickou nezávadnost našich produktů.


Protože náš to všechny zajímá (Because We Care)


Jako výrobce dětských plenek máme obrovskou odpovědnost vůči vám, vašemu dítěti a planetě Zemi, kterou chceme všichni chránit. I když děláme vše, co můžeme, chceme také inspirovat budoucí generace k ochraně naší planety. Naučme naše děti, že udržitelnost není do budoucna velkým a nedosažitelným cílem. Pokud všichni ve svých každodenních činnostech provedeme několik ekologicky přívětivých změn, tak budeme mnohem blíže k tomu, abychom našim dětem a budoucím generacím předali planetu zelenější než je tomu dosud.