Bambo Nature od ABENA – because we care

Náš příběh

Již více než 40 let vyvíjíme a vyrábíme výrobky pod značkou Bambo Nature, která spadá pod společnost ABENA se sídlem v Dánsku. V současnosti vyrábíme dětské plenky a výrobky péče o dítě šetrné k jejich pokožce, které následně prodáváme po celém světě.

Stopy našeho skandinávského dědictví najdete v každém produktu, který tvoříme - v našem designu, stejně jako v našich ingredinecích a materiálech, které používáme. Bambo Nature byly první dětské plenky na světě, které získaly váženou certifikaci Nordic Swan Ecolabel.

Dnes se Bambo Nature skládá z produktů pro péči o děti a zahrnuje nejen jednorázové dětské plenky, kalhotkové plenky a ubrousky, ale také dětskou kosmetiku, která je bezpečná a šetrná k vašemu dítěti, ale také k životnímu prostředí.

Naše závazky

Každý výrobek Bambo Nature je navržen tak, aby vašemu dítěti poskytoval pohodlí a bezpečnost pomocí kvalitních složek a materiálů. A co je nejdůležitější, naše produkty se ukázaly být stejně účinné, tak jako bezpečné a udržitelné.

Výrobky pro péči o dítě Bambo Nature získaly nejvyšší úroveň prověření, ocenění a mnoho dalších certifikátů v rámci celého světa. Věříme, že pečlivý výběr bezpečných, šetrných a ekologických produktů pro vaše dítě by neměl znamenat snížení jejich kvality. Pokračujeme ve výzkumu a inovacích, abychom mohli stále překonávat naše cíle i vaše očekávání.

Naše zodpovědnost

Chceme za sebou nechat zdravou a zelenou planetu plnou přírodních zdrojů pro naše děti a následující generace. Abychom minimalizovali náš dopad na životní prostředí, ABENA, výrobce produktů Bambo Nature, dobrovolně prochází přísnými ekologickými kontrolami všech produktů, a to od výběru surovin a materiálů až po výrobu, spotřebu energií, práci s odpady, skladování apod.

V roce 2019 bylo z našeho dánského výrobního komplexu recyklováno 85,4% odpadu. Odpad tvoří např. fóliové obaly ze surovin, materiálů a přebytečných textilií, které se shromažďují a následně prodávají recyklačním společnostem k opětovnému použití a přeměně na nové produkty.