Produkty šetrné k pokožce, kterým můžete věřit

Znáte něco lepšího než vůni jemné dětské pokožky? My ne! Proč tedy neudržovat zdravou pokožku vašeho dítěte v bezpečí tím, že jí poskytnete pohodlný start do života? Naše produkty neobsahují žádné parfémy, barviva a další nebezpečné přísady, které mohou způsobit podráždění pokožky a nepatří do produktů pro děti.

V Bambo Nature nám záleží na zdraví a pohodlí vašeho dítěte.Proto jsou naše produkty stejně jemné a měkké, jako jsou bezpečné a účinné. Na naše produkty se můžete spolehnout a vy si tak můžete užívat společné a nezapomenutelné chvíle se svými dětmi.

Children in Bambo Nature diapers playing on the floor
Mother and father kissing their child on each cheek simultaneously
  

Zde jsou důvody, proč jsou naše produkty bezpečné pro pokožku a zdraví vašeho dítěte.   

Pečlivě vybrané ingredience

Naše produkty jsou určeny speciálně pro jemnou dětskou pokožku. Používáme pouze pečlivě vybrané a schválené ingredience a materiály, které jsou šetrné k pokožce. Cílem je minimalizace rizika podráždění pokožky vašeho dítěte, kterou je zároveň potřeba udržet jemnou, suchou a zdravou.

Méně je více

Parfémům říkáme NE a používáme jen tolik materiálů, kolik je potřeba, aby produkty plnily to, k čemu jsou určeny. Zasloužíte si znát všechny složky, které přicházejí do styku s pokožkou vašeho dítěte. Proto vše, co výrobky Bambo Nature obsahují, najdete na našem seznamu použitých materiálů.

Důkladně testováno

Podnikáme všechny kroky nezbytné k tomu, abychom zajistili, že naše produkty jsou bezpečné pro zdraví, pokožku vašeho dítěte, ale také pro životní prostředí. Naše plenky, kalhotkové plenky, produkty péče o pokožku a ubrousky jsou dermatologicky testovány a certifikovány podle několika oficiálních certifikačních organizací. Zjistěte více informací o našich certifikacích.

Průběžné zlepšování

Vždy se snažíme dělat zítřek lepší než dnešní den. Neustále proto testujeme a inovujeme naše produkty a výrobní metody tak, abychom se ujistili, že naše plenky a produkty péče o pokožku patří k nejlepším a nejbezpečnějším na trhu.

Proč byste měli pro své dítě vybírat šetrné produkty?

Výběrem certifikovaných produktů šetrných k pokožce vašeho dítěte, které jsou navíc dermatologicky testovány a doporučeny organizací Asthma Allergy Nordic, poskytnete pokožce vašeho dítěte ten nejlepší možný start do života.

Chcete se dozvědět více o našich produktech? Podívejte se na tyto často kladené otázky (vhodné pro pokožku):