Opalovací krémy pro miminka a rodiny

Jste připraveni na léto a sluneční žár? Rozhodně jsme!

Pokud jde o vaše nejdražší, jen to nejlepší je dost dobré – proto náš opalovací krém Bambo Nature obsahuje 0 % parfému a barviv a je vyroben s láskou pro vás a vaši rodinu.

Opalovací krém je testován na voděodolnost, což znamená, že můžete 40 minut odpočívat v bazénu nebo plavat v moři, aniž by se opalovací krém smyl, a co je nejdůležitější, ochrání vás před UVA i UVB paprsky.

Jeho jemné a nelepivé složení je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku. Opalovací krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává do pokožky a zanechává vaši pokožku i pokožku vašeho dítěte dobře chráněnou a hedvábně jemnou.

 

Bambo Nature Sunscreen products SPF30 SPF50

Vyrobeno s láskou 🧡

  • 0 % parfému a barviv
  • Voděodolný
  • Ochrana proti UVA/UVB
  • Šetrné k pokožce
  • Vhodné pro citlivou pokožku

Náš dětský opalovací krém byl vyvinut se zvláštní péčí pro nejmenší členy rodiny, mohou ho ale používat všichni členové rodiny – a můžete se spolehnout, že náš opalovací krém Bambo Nature je zcela bezpečný pro použití na jemné a citlivé pokožce vašeho dítěte.  

Pokud jde o vaše nejdražší, jen to nejlepší je dost dobré:

U produktů řady Bambo Nature se můžete spolehnout, že jsme se zaměřili na bezpečnost pokožky, což je podloženo našimi certifikáty.

Vegan Society Logo

Vegan Trademark

Ochranná známka Vegan představuje spolehlivou mezinárodní veganskou normu a uděluje ji organizace The Vegan Society. Aby produkt získal ochrannou známku Vegan, musí splňovat několik kritérií a mimo jiné nesmí obsahovat žádné složky živočišného původu a nesmí být testován na zvířatech.

EcoSun Pass Logo

EcoSun Pass

EcoSun Pass je nástroj používaný k hodnocení dopadu opalovacích přípravků na životní prostředí. Opalovací krémy, které získají certifikaci EcoSun Pass, jsou šetrné k útesům, což znamená, že obsahují jen minimální množství důsledně promyšlených chemických látek, jež mohou poškodit korálové útesy a další mořský život.

Asthma Allergy Nordic Logo

Asthma Allergy Nordic

Asthma Allergy Nordic nabízí certifikaci pro výrobky, které představují nejmenší možné riziko způsobení alergie, ekzému nebo podráždění pokožky. Hlavním cílem je usnadnit osobám s alergiemi, kontaktními alergiemi, astmatem nebo jinými respiračními obtížemi najít produkty, které zlepšují jejich každodenní život.

Nordic Swan Ecolabel Logo

Nordic Swan Ecolabel

S cílem vytvořit udržitelnou společnost prostřednictvím udržitelného konzumu hodnotí ekoznačka Nordic Swan environmentální dopad produktů během celého jejich životního cyklu - od výběru surovin, přes výrobní proces, až po likvidaci produktu.

Dermatologically Tested Logo

Dermatologicky testováno

Dermatologicky testovaný symbol zaručuje, že produkt byl testován na potenciální kožní reakce nezávislou laboratoří třetí strany. To znamená, že naše produkty mohou používat i lidé s citlivou pokožkou.

Danish flag

Vyrobeno v Dánsku

Již více než 40 let vyvíjíme a vyrábíme výrobky pod značkou Bambo Nature, která spadá pod společnost ABENA se sídlem v Dánsku. V současnosti vyrábíme dětské plenky a výrobky péče o dítě šetrné k jejich pokožce, které následně prodáváme po celém světě.

Bambo Nature baby sunscreen mother laughing with baby swim pants

A v neposlední řadě zcela bezpečné pro děti! 🎉

Opalovací krém Bambo Nature