Ekologické plenky šetrné k dětské pokožce

Dětské plenky Bambo Nature jsou ideální volbou pro vaše miminko, batole či předškolní dítě objevující okolní svět. Naše plenky vycházejí ze 40 let zkušeností skutečných rodin a jsou navrženy s důrazem na maximální pohodlí, ochranu a funkčnost. Díky perfektní savosti si vaše děti mohou užívat ničím nerušené chvíle.

Plenky
Flag_DK_RGB

Ekologické dětské plenky Bambo Nature dánské firmy ABENA jsou inspirovány severským způsobem života, který kombinuje respekt k sobě navzájem i k životnému prostředí. V souladu se zachováním těchto hodnot a použití kvalitních materiálů vznikly pozoruhodné produkty, které jsou dokonale šetrné k citlivé dětské pokožce a také životnímu prostředí. Kvalitu odráží také ocenění Nordic Swan Ecolabel a Asthma Allergy Nordic, která jsou navíc důkazem našeho závazku vyrábět produkty bez přidaných parabenů, parfémů, barviv nebo jiných škodlivých látek. Naše produkty jsou ekologické a šetrné pro vaše dítě.

Bambo Nature hrdě představuje:

Nové obaly z recyklovatelného papíru na vnější straně. Uvnitř známá ekologická plenka.

Zjistěte více

Bambo přírodní plenky

Představujeme dětskou kosmetiku Bambo Nature

Nová řada dětské kosmetiky Bambo Nature obsahuje všechny potřebné kosmetické produkty pro každodenní péči o nejcitlivější dětskou pokožku. Hydratační tělové mléko, uklidňující krém, dětský šampón včetně sprchového gelu a výživný koupelový olej.


Všechny produkty jsou bez parfemace a také bez obsahu barviv.

Více informací

Dětská kosmetika Bambo Nature

Plenky Bambo Nature jsou vyrobeny z buničiny zcela bez chlóru


Přečtěte si více