NOVINKA Flexibilní střih

Seznamte se s našimi nejpružnějšími a nejjemnějšími dětskými plenkovými kalhotkami všech dob!

Plenkové kalhotky jsou navrženy speciálně pro aktivní, neposedná miminka a batolata, která začínají poznávat svět. Pružný materiál a hedvábně jemná tkanina přinášejí vašemu miminku prodyšnost a pocit jistoty.

Vyzkoušejte je ještě dnes!

Prozkoumejte zde
Flag_DK_RGB

Pleny Bambo Nature vycházejí ze severského způsobu života, kde funkčnost a tvar jsou v souladu s přirozeným respektem ke všem tvorům a k životnímu prostředí. Dánská značka Bambo Nature používá pouze vysoce kvalitní materiály a je šetrná k pokožce, perfektně sedí a má vysokou savost. Ekoznačka Nordic Swan a Asthma Allergy Nordic jsou důkazem našeho závazku vyrábět pleny bez přidaných parabenů, parfémů, barviv nebo jiných nebezpečných konzervačních látek. Přirozeně pro vás i vaše dítě.

Bambo přírodní plenky

Jste připraveni na léto a sluneční žár? Rozhodně jsme!

Pokud jde o vaše nejdražší, jen to nejlepší je dost dobré – proto náš opalovací krém Bambo Nature obsahuje 0 % parfému a barviv a je vyroben s láskou pro vás a vaši rodinu. 

Jeho jemné a nelepivé složení je vhodné pro všechny typy pleti, dokonce i pro tu nejjemnější a nejcitlivější pokožku. Opalovací krém se snadno nanáší, rychle se vstřebává do pokožky a zanechává vaši pokožku i pokožku vašeho dítěte dobře chráněnou a hedvábně jemnou.  Prozkoumejte zde

Dětská kosmetika Bambo Nature

Zobrazit vše

Bambo Nature hrdě představuje:

Nové obaly z recyklovatelného papíru na vnější straně. Uvnitř známá ekologická plenka.

Zjistěte více

Je léto – a my vám kryjeme záda!

Náš opalovací krém Bambo Nature je váš nejlepší přítel při letním slunci. Obsahuje 0 % parfému a barviv, je vysoce certifikovaný, dermatologicky testován a nabízí vám a vaší rodině prémiovou ochranu, takže se můžete soustředit na zábavu a užívání si slunce. 

Zde se podívejte na naše video! 
Viz produkty